26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte

Sítě proti hmyzu

Zejména během letních měsíců, kdy je větrání během noci příjemnou nutností, jsou sítě proti hmyzu nezbytným pomocníkem. Klidný spánek zabezpečíte sobě i svým blízkým instalací těchto zábran proti dotěrnému hmyzu. V naší nabídce naleznete různé typy sítí.

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Hliníkový rám je vyroben z válcovaného hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Je dodáván v barvě bílé a hnědé.

Sítě proti hmyzu

Pevné rámové okenní sítě

V teplých dnech určitě nechcete zůstávat zavřeni doma, aniž byste otevřeli okna. Pokud však nemáte v oknech sítě, vaši radost z čestvého vzduchu určitě rychle zkazí nějaká mucha, vosa, či komár. Bohužel jejich návštěva nebývá krátkodobá a dokáže zkazit den i noc. Právě pevné okenní sítě vám mohou vrátit komfort otevřených oken, a to i v případě, že soused má bazén s komáry. Jejich rám je vyroben z kvalitních hliníkových profilů.

Zaslat poptávku

Pevné rámové okenní sítě
Pevné rámové okenní sítě

Rolovací sítě – flexibilně tak jak potřebujete

Flexibilním řešením jsou rolovací sítě. Roztažená síť vás díky jemné síťovině ochrání před hmyzem, pokud se nepoužívá, zatahuje se zpět do hliníkového pouzdra, což zvýší její životnost. Rolovací sítě zvětšují rozsah možností řešení pro vaše okna a dveře. Sítě jsou vyrobeny ze skelného vlákna ošetřeného plastovým nástřikem. Jejich přesná výroba na míru dokonale zabrání vniknutí nežádoucího hmyzu do interiéru. Rolovací sítě jsou dodávány v různých barevných provedeních s možností lakování boxu a vodících lišt. Díky použitým materiálům je zajištěna trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům po dlouhá léta používání. Rolovací sítě jsou v dnešní době již standardním doplňkem uceleného sortimentu sítí proti hmyzu.

Zaslat poptávku

Dveřní plisé sítě

Skládané plisé dveřní sítě jsou moderním a elegantním doplňkem současných exteriérů. Díky své kompaktní konstrukci jsou velmi vhodné tam, kde je třeba šetřit prostorem, a umožňují efektivně využít dveřní profil. Jsou výborným řešením pro zimní zahrady, francouzská okna a terasové dveře. Umožňují lehké otevírání a zavírání, což zvyšuje jejich použitelnost a je možné je otevřít do libovolné polohy.

Plisované, neboli skládané sítě představují moderní ochranu interiéru před nežádoucím hmyzem. Bonusem pro všechny je jejich elegantní vzhled.

Zaslat poptávku

Dveřní plisé sítě
Dveřní posuvné sítě

Dveřní posuvné sítě

Posuvné dveřní sítě proti hmyzu nejlépe využijete u rozměrově větších balkonových, terasových dveří, případně u zimních zahrad. Jsou ideálním řešením pro dvoukřídlá francouzská okna. Konstrukce posuvných sítí se skládá z vnějšího rámu a jednoho nebo dvou pojezdových křídel sítě. Nevyžadují žádný prostor pro otevření. Jejich výhodou je velmi lehký a tichý chod, příjemné ovládání a jednoduchá montáž. Posuvné sítě jsou vhodné do velmi frekventovaných míst. Pro správnou funkci je nutná absolutní rovina místa pro instalaci. Díky svému provedení jsou velmi lehké, čímž je zajištěn tichý chod, příjemné ovládání a jednoduchá montáž.

Zaslat poptávku

Pevné rámové dveřní sítě

Křídlové dveřní sítě jsou jednoduchým, ale praktickým doplňkem moderního bydlení, který využijete u domu, ale i u balkonových dveří v paneláku. Umožní vám přísun čerstvého vzduchu a zároveň ochrání váš domov před obtížným hmyzem.
Rám dveřní sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí samozavíracích pantů. Díky široké škále síťových profilů není problém osadit síť na jakékoliv okno nebo dveře. Jednoduchá konstrukce a síťovina ze skelného vlákna zaručuje velmi dlouhou životnost.

Zaslat poptávku

Pevné rámové dveřní sítě

Sítě s límcem

Sítě s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 15, 17 a 20 mm.

Síťové dveře

Síťové dveře si v poslední době získaly velikou oblibu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a je prakticky neviditelná. Rám o rozměrech 53 x 20 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen vnitřními plastovými prvky. Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a dalšími doplňky.

Zaslat poptávku

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...