26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte

Bytové dveře

Bytové dveře pro panelové a nájemní domy jsou zvláštní kategorií vstupních dveří. Na rozdíl od vstupních dveří rodinných domů nejsou namáhány povětrnostními podmínkami a nemají tak vysoké nároky na tepelnou izolaci. Klid na chodbách bytových domů je však živným prostředím pro nenechavce a majitelé bytů mají proto oprávněně vysoké nároky na bezpečnost bytových vstupních dveří.

S ohledem na tyto nároky jsme doplnili svoji nabídku o dveře do bytů nájemních domů se speciální konstrukcí. Podívejte se, co získáte:

  • Mimořádně kvalitní výrobek s bezpečnostní třídou 3, splňující ty nejpřísnější normy
  • Konstrukce společně s bezpečností zajišťuje i vysokou úroveň protihlukových vlastností
  • Rychlé dodání s kompletním servisem

Ve většině případů je nutné společně s výměnou dveří nutné vyměnit i zárubně dveří.

Využijte nyní naší akční cenové nabídky na nákup nových bytových bezpečnostních dveří včetně instalace, montáže nových zárubní, zednických prací a likvidace odpadů!

Zaslat poptávku

Vzhled bytových dveří

Reprezentativní vzhled bytových dveří z naší nabídky je dán pečlivosti jakou se věnujeme povrchové úpravě. Používáme speciální barvu spojenou s lakem, který se po nanesení vypaluje v peci, aby byla zaručena dlouhá životnost a odolnost dveří.

bezpečnostní dveře hladkéBezpečnostní dveře hladké Bytové bezpečnostní dveře s hladkým povrchem jsou univerzálním řešením všech moderních domácností, které se hodí ke každému interiéru.
bezpečnostní dveře tři páskyBezpečnostní dveře – tři pásky Moderní provedení vstupních dveří do bytu je ozvláštněno třemi hliníkovými páskami, které působí velmi efektně a nápaditě.
bezpečnostní dveře ElegantBezpečnostní dveře Elegant Novinka 2015, v sortimentu bytových vstupních dveří je dodávané v elegantním designu ve třech barevných variantách.

Dekory povrchů bytových dveří

světlý buksvětlý buk
ořechořech
mahagonmahagon
Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...