26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte

Bezpečnostní dveře

O bezpečnostních dveřích uvažuje dnes téměř každý, ale mnohdy je limitem cenová náročnost. Máme bezpečnostní dveře pro každého. Věříme, že jejich cena nenaruší váš rodinný rozpočet. Můžete-li si dovolit investovat víc, nabídneme vám bezpečnostní dveře III nebo IV třídy.

V ceně dodávky bezpečnostních dveří jsou i bezpečnostní zárubně. Dveře se vyznačují dobrou tepelnou i zvukovou izolací.

  • II. bezpečnostní třída
  • požární odolnost (od 20 do 90 min)
  • tepelná a zvuková izolace (Rw = 39 dB)
  • 9 uzamykacích bodů

Konstrukční prvky bezpečnostních dveří

Dveřní křídlo

Dveřní křídlo je tvořeno ocelovými deskami tloušťky 1 mm mezi nimiž je izolační a proti požární výplň. Tloušťka křídla 67 mm. Uzamykací body a zámek jsou ukryty v ocelových pouzdrech.Součástí dveří je dveřní kukátko.

Dveře se vyrábí ve standardních rozměrech výška 1970 mm, šířka 800 nebo 900 mm.

Bezpečnostní zárubeň

Zárubeň je s dveřním křídlem propojena pomocí speciálních pantů vyrobených z nerezové oceli. Konstrukce pantů brání sesazení dveří z pantů. Práh zárubně je vyroben z nerezového materiálu, který má téměř neomezenou životnost. Po obvodu zárubně je osazeno protihlukové a tepelné těsnění s minimální životností 20 let! Zárubeň je dodávána pro šířku zdi 100 nebo 150 mm.

Zaslat poptávku

Z policejních statistik

Podle policejních statistik zloděj do objektu vniká nejčastěji okny 35%, hlavními dveřmi 33,6% nebo dveřmi z chodby. Co zloděje nejvíce láká? Běžný zloděj si vybírá hlavně příhodné okolnosti – takové kdy vniknutí do objektu je rychlé s minimem překážek. Takovo možnost představují obyčejné zámky, bakelitové kování, vstupní „lepenkové dveře“ bytů atd.

Bezpečnostní dveře
Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...