26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte

Dveře

Vchodové dveře jsou vizitkou každého domu i bytu a s jejich vzhledem se potkáváme každodenně. Dveře jsou zároveň nejnamáhanější výplní stavebních otvorů vašeho domu. Žádné okno nebo jiné dveře nejsou tak často otevírány a zavírány jako vstupní dveře. Věnujte proto výběru vstupních dveří náležitou pozornost a zvažte všechny nároky, které na ně kladete a to jak z hlediska funkce, tak i bezpečnosti nebo odolnosti. Pravděpodobně budete mít jiné nároky na plastové dveře, dřevěné dveře nebo dveře hliníkové. Samostatnou třídou jsou pak bytové dveře do nájemních domů, protože nemusí odolávat povětrnostním vlivům, nároky na bezpečnost, ale mohou být i vyšší než u RD. O bezpečnosti vašich dveří rozhodne nejen konstrukce dveří, ale i stavební kování a bezpečnostní třída zámků. Specifickou tvář vašim dveřím dá dveřní výplň.

Při výběru je možné posuzovat dveře podle více kritérií, které je vhodné vzít do úvahy:

Podle použití:

Vstupní dveře do nájemních domů, kancelářských budov, obchodů:

  • S ohledem na vysoké namáhání doporučujeme hliníkové dveřní výplně, které jsou konstrukčně nejtužší a vydrží vysoké zatížení,
  • alternativou jsou plastové vchodové dveře HLP. Jsou pevné a tvrdé, odolávají slunečním paprskům i povětrnostním vlivům. Jejich tuhost je však nižší jak u hliníkových dveří.

 

Vstupní dveře do rodinných domů:

  • Pro rodinné domy je možné použít i plastové nebo dřevěné dveře.
  1. Plastové dveřní výplně
  2. Dřevěné dveřní výpně
  3. Hliníkové dveřní výplně
  4. HPL dveřní výplně

 

Podle bezpečnosti:

  • Bezpečnost každých dveří je možné objednat ocelové zpevnění, které se vloží do jádra dveří.
  • Pamatujte i na bezpečné zámky.

 

Podle tepelně izolačních vlastností:

Tak jako u oken je jedním z parametrů stavební hloubka. O tepelně izolačních vlastnostech dveří ale rozhodne materiál a tloušťka dveřní výplně. Doporučujeme Vám co největší tloušťku dveřní výplně.

Chci zaslat nabídku

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...