26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte

Textilní roletky

Textilní roletky prošly v posledních letech obrovským vývojem. Moderní materiály jak materiálu rolety, tak i mechanismu rolety daly tomuto tradičnímu prvku naprosto nové možnosti, o kterém je vhodné uvažovat při výběru zastínění. Montáž rolety může být provedena přímo na okno a je libovolné, zda máte plastová okna, euro okna, či dokonce střešního okna. V tomto případě mohou být uchyceny pevně ve vodících lištách a s krytým návinem. Standardní je i uchycení na zeď či strop, kde roleta může být volně visící.

textilní roletky
U textilních rolet, máte na výběr z opravdu bohatého spektra barev a odstínů látek. Stanou se šikovným a zároveň módním doplňkem v interiéru. Zajistí dobré odstínění ostrého světla a zároveň spolehlivě ochrání před zvídavými pohledy kolemjdoucích. Díky svému elegantnímu vzhledu a materiálu textilní povahy zvládnou zastoupit závěs i záclony. Své uplatnění naleznou nejen v domácnostech a rodinných domech, ale dobře poslouží i v kancelářích, hotelových saloncích a všech sálech určených kde budete potřebovat pustit projektor. Díky jednoduché údržbě najdou uplatnění v ordinacích a jiných prostorách, kde je zapotřebí soukromí.
Je jen na vás, jakou tkaninu zvolíte. Velké plus látkových rolet spatřujeme v tom, že mezi nimi můžete vybírat i podle jejich stupně propustnosti světla. Je dobré se rozhodovat podle toho, do jakého typu prostředí je budeme umisťovat. Chcete místnost více zatemnit, nebo je naopak žádoucí, aby byla více prosvětlená? Některé látky totiž propouští více světla. Speciální zatemňovací tkaniny vpustí do místnosti třeba jen decentní svit.
textilní roletky
textilní roletky
Příjemným benefitem je, že u tohoto typu rolet nemusíte vůbec přemýšlet nad tím, zda půjdou nainstalovat na vaše okna. Lze je totiž namontovat na jakýkoliv typ oken ‒ na plastová okna, eurookna i dřevěná okna. A na všech budou vypadat stejně dobře. Představují vysoce moderní „sestru“ ostatních typů žaluzií a stále prochází neustávajícím vývojem. Rolety se připevňují pomocí držáku na stěnu nad oknem, nebo můžou viset ze stropu a nebo je lze nainstalovat do rámu některých typů oken. Není každopádně potřeba do oken vrtat. Zaleží, jakému typu montáže dáváte přednost.
Velmi snadno se udržují v čistotě. Povrch látky je totiž ošetřen speciální antistatickou technikou, která zabraňuje usazování prachu a nečistot. Pro váš lepší pocit z čistého domova můžete rolety čas od času opatrně vysát vysavačem (a nezapomeňte ho nastavit na nízký sací výkon) nebo otřít navlhčeným hadříkem.
textilní roletky
Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...