26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte

Výměna okenního skla

Máte rozbité okno, nebo balkónové dveře? Jsme zde, abychom vám pomohli! Bez ohledu na to, zda vám okno rozbilo vnouče kopačákem, nebo šlo o nešťastnou náhodu, chápeme, že to není příjemná situace, ačkoli se říká, že střepy přinášejí štěstí. Snad vás trochu potěší, když vám prozradíme, že nově zasklené okno může mít lepší izolační vlastnosti, než to staré.

Aby se nepříjemnost nezměnila v havárii, nesnažte se sami okno vysklít. Ne že byste to nedokázali, ale na rizika drobných, nebo i docela vážných poranění při manipulaci se sklem jsou naši školení pracovníci přece jen připraveni lépe.

Dnes prakticky všechna okna mají minimálně dvojskla, nebo trojskla. Proto i jejich výměna už není prací pro sklenáře, jako dříve, ale pro odbornou firmu. Naši profesionálové precizně zaměří všechny rozměry a zajistí výrobu skla na míru podle vašich potřeb. Důležitý není jen rozměr okna, ale také tloušťka skel, tloušťka distančního rámečku a také parametry tepelné a zvukové izolace. S tímto vším naši servisní technici dokáží efektivně pracovat. S rychlou a bezproblémovou dopravou vám dovezené sklo pečlivě namontujeme a poškozené sklo odstraníme a ekologicky zlikvidujeme. Kvalita je naší nejvyšší prioritou, a proto provedeme důkladnou závěrečnou kontrolu, abychom si byli jisti optimálním výsledkem.

Máte-li specifické požadavky, jako je výměna dvojskla za trojskla, nebo výměna skel v celém domě? Pro majitele oken a dveří značky OTHERM máme řešení. Naše služby jsou flexibilní a přizpůsobíme se vašim individuálním potřebám. Při naší obhlídce u vás doma se nás neváhejte zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...