26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte

Promazání kování a těsnění oken a dveří

Chcete prodloužit životnost vašich oken a dveří a zvýšit vaši spokojenost? Pak byste měli věnovat pozornost jejich pravidelné údržbě. Jednou z nejdůležitějších částí údržby je promazání kování a těsnění oken a dveří. Tím zajistíte, že se vaše okna a dveře budou snadno a bezpečně otevírat a zavírat, dobře těsnit, pomáhat chránit váš interiér před vlhkostí, plísní, ztrátou tepla a hlukem zvenku.

Co všechno zahrnuje promazání kování a těsnění oken a dveří?

Je to jednoduchý a rychlý proces, který spočívá v následujících krocích:

  • Promazání kování, klik a pantů speciální vazelínou pro zajištění jejich hladkého chodu a prevenci koroze. Hlavní výhodou námi používaného mazacího spreje je, že nestéká, nevyprchá a vytvoří na pohyblivých částech dlouhodobý ochranný film.
  • Nastavení optimálního přítlaku okna a centrování oken a dveří ve třech směrech pro dosažení dokonalého těsnění
  • Závěrečná kontrola kvality, poradenství při obhlídce a vyhodnocení stavu (zda těsnění ještě plní svoji funkci nebo je vhodná výměna)

Jak na to? Stačí nás kontaktovat a my vám ZDARMA pošleme našeho odborníka, který zhodnotí stav vašich oken a dveří. Můžete si objednat promazání kování a obhlídku těsnění oken a dveří pro celou nemovitost, nebo jen pro jedno okno nebo dveře. Podle toho vám připravíme nabídku, která bude férová a předem známá. U nás se nemusíte bát žádných skrytých poplatků.

Proč si vybrat náš servis promazání kování a těsnění oken a dveří?

Protože vám to přinese spoustu výhod, jako například:

  • Ušetříte peníze za vytápění, protože vaše okna a dveře budou lépe těsnit a nebude jimi unikat teplo
  • Zamezíte vnější vlhkosti pronikat dovnitř (nadbytečná vlhkost a plísně mohou způsobovat zdravotní problémy a poškozovat váš interiér)
  • Zvýšíte bezpečnost vašeho domova, protože vaše okna a dveře se budou lépe zamykat a odolávat násilnému vniknutí
  • Zlepšíte vzhled a komfort vašeho bydlení, protože vaše okna a dveře budou fungovat bez problémů a budou vypadat jako nové

Neváhejte a objednejte si náš servis promazání kování a těsnění oken a dveří ještě dnes. Budete spokojeni s naší prací i s naším přístupem. Jsme tu pro vás. Promazání kování a zhlédnutí těsnění oken a dveří od firmy PROPLAST.

 

 

 

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...