26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte

Barvy plastových oken

Výběr barev plastových oken je velmi bohatý a s výběrem to nebudete mít jednoduché. Můžete si totiž nechat zhotovit okna jednobarevná, ale můžete také uvažovat o tom, že interiérová a exteriérová barva bude rozdílná. Zvolit lze i různé odstíny rámů a křídel plastových oken. Pokud máte rádi barvy dřeva, i v tomto případě máte hned několik možností, které věrně napodobí dekory dřeva. Výhodou proti klasickým dřevěným oknům je snazší údržba. Nemusíte je natírat nebo jinak o dřevo pečovat, stačí běžné mytí.

3D POVRCHY DŘEVA – k nerozeznání od přírodního materiálu

Váháte mezi dřevěnými a plastovými okny? Oceňujete vzhled dřevěných oken, ale zároveň vnímáte praktičnost těch plastových? Pak jsou pro vás určeny speciální 3D povrchy dřeva. Odpovídají moderním trendům a jsou v oblíbeném skandinávském stylu. Tyto byrvy jsou určené pro plastová okna profilových řad s označením EVO. Nadchne vás na nich to, že jsou opravdu stěží rozeznatelné od skutečného dřeva. Máme 3 provedení v designu dubového dřeva, ale obraťte se s důvěrou na naše konzultanty ať barvy vidíte naživo. Monitory přece jen zkreslují, a my chceme k vaší investici přistupovat zodpovědně a s respektem, abyste byli i po letech spokojeni se svým rozhodnutím.

Woodec Concrete
Woodec Alpine
Coriander Oak

Základní dekory plastových oken

Nejžádanější barevné varianty plastových oken jsou dostupné jak v jednostranném, tak oboustranném barevném provedení. K plastovým oknům je možné doobjednat například nalepovací příčky, které efektně okno rozdělí, což je někdy vyžadováno ve starší zástavbě. Barevně je umíme sladit s vybranou barvou okna.

Antracitová šeď 70
Zlatý dub 51
Čedičová šeď 74
Tmavý dub 25
Ořech 21

Dekory dřeva pro plastová okna

Dekory dřeva jsou velmi oblíbené již mnoho let u všech profilových řad plastových oken. Pokud jste si před lety přáli plastová okna v barvě dřeva, byl jedinou možností dekor „zlatý dub“. Dnes si můžete vybrat z řady dekorů vystihujících potřeby stavebníků. Umožňují sladit vám do detailu barevnost fasády, dřevěné podbití střechy a další prvky spojené s barevností oken.

Horská borovice 50
Cheyenne 64
Dub vintage 41
Mahagon 26
Nebraska 33
Dub polarní 43
Douglaska 27

Další barevné dekory

Barevné folie našich plastových oken vystihují potřeby stavebníků, kteří například chtějí doladit svůj rekonstruovaný dům do původní barevnosti oken. Je možné také vyrobit rozdílnou barevnost rámů a křídel, což je žádané zejména právě u rekonstrukcí starých nebo prvorepublikových domů.

Alux DB 703
Briliantová modř 14
Krémová 59
Tmavě zelená 03
Tmavě červená 06
Šedá 02
Světle šedá 73
Kartáčovaný hliník 69
Kartáčovaný antracit 67
Mechová zeleň 10
Černohnědá 71
Ocelová modř 11
Vínová červeň 19
Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...