26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte

O Proplastu

Společnost PROPLAST, spol. s r. o., byla založena v roce 1994 s cílem stát se dynamickým a spolehlivým dodavatelem výplní stavebních otvorů. Strategickým záměrem je dále zvyšovat efektivní využívání všech získaných z oblasti stavebnictví.

Standardní je sortiment plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, zimních zahrad, garážových vrat, výloh a výkladců. Součástí naší nabídky je kompletní servis, tj. bezplatné vypracování nezávazné cenové kalkulace, zaměření stavebních otvorů, demontáž stávajících prvků, montáž nových výrobků, dále likvidace a zednické zapravení, záruční a pozáruční servis.

Samozřejmostí je široká nabídka dalších doplňků na naše okna, jako jsou vnitřní a vnější parapety, stínící technika a sítě proti hmyzu.

Naše společnost staví na první místo svého managerského zájmu spokojenost zákazníka a kvalitu nabízených výrobků. Tím je stále rozšiřována síť stálých, spokojených zákazníků. Avšak nejen prostřednictvím těchto priorit je utvářen pozitivní profil naší společnosti. Jsme zavázáni k neustálému zlepšování procesů ISM za účelem ochrany životního prostředí. Certifikáty ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN 14001:2016 jsou dokladem kvality našich služeb a šetrného přístupu k životnímu prostředí.

V případě zájmu jsme připraveni Vám poskytnout veškeré potřebné informace k této problematice, konzultovat možné varianty a prezentovat nabízené výrobky u nás ve výstavní síni.

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...