26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte

Kvalitní servis oken a dveří

Kvalita v dodávaných službách je vedle špičkových parametrů vlastních výrobků důležitým bodem pro naplňování firemního hesla: „spokojený zákazník – úspěšná firma“.

Proto naše nabídka služeb je taková, aby vás provedla celým obchodním procesem.

Technické poradenství a prodej

Pro ideální řešení vašich oken a dveří jsou připraveni s radou naši obchodně – techničtí manažeři. Na základě zkušeností plynoucích z realizovaných zakázek a znalosti moderních výrobních postupů vám předloží optimální variantu technického řešení vašich oken či dveří, prosklených nebo posuvných stěn, zimních zahrad atd. Poradí s volbou materiálu, s řešením pro splnění hodnot tepelné a hlukové izolace, Poradí vám také, jaké příslušenství a doplňky by pro váš byt, dům či jinou stavbu byly nejvhodnější. To vše poskytujeme zdarma!
Tvar a barevné provedení oken, volba správné výplně pro vaše dveře, zpracování tvarového návrhu výkladců nebo zimní zahrady. To vše si můžete vyžádat u našich obchodně – technických manažerů. Návrhy oken a dveří provádíme také zdarma.

Bezplatné provedení cenové nabídky

Výroba oken a dveří je v dnešní době individuální záležitostí. Stanovení ceny dodávky otvorových výplní probíhá pomocí moderního počítačového programu až na základě vaší konkrétní poptávky. Ta by měla obsahovat minimálně tyto údaje:

  • kontakt a místo případné realizace montáže oken
  • materiál profilů: plast, dřevo, hliník
  • rozměry oken – šířka x výška [mm] – stačí změřit obyčejným metrem
  • tvar, členění a způsob otevírání oken
  • počet ks jednotlivých oken
  • barvu profilů (bílá, jednostranná, oboustranná barva)
  • zasklení (tepelně izolační již ve standardu)
  • požadované služby – dopravu, montáž, zednické začištění, (demontáž, likvidaci starých oken)
  • další doplňky oken (žaluzie, rolety, parapety, sítě proti hmyzu)

Zpracování cenové nabídky je vždy bezplatné a nezávazné.

Zaměření oken a dveří v budovách

Vzhledem k individuální výrobě zakázek je nutné provést přesné zaměření oken a dveří včetně příslušenství. Vaše požadavky a naše možnosti vyhodnotíme tak, aby došlo k bezproblémové montáži. Na základě zaměření vyhotovíme smlouvu o dílo, dořešíme platební podmínky a zakázku přesuneme do oddělení výroby.

Výroba vašich oken a dveří

Naše výrobní linky jsou vybaveny nejmodernějšími špičkovými CNC stroji v ČR na všech důležitých pracovních operacích a tím dosahujeme dokonalého zpracování profilů. Denní kapacita výrobní linky je přibližně 1.300 okenních jednotek a  je jedna z nejvyšších v ČR. S našimi profesně zkušenými pracovníky vyrábíme vysoce kvalitní výrobky s nadstandardní životností, zajišťující Vám klid a pohodlí.
Pokrok stále pokračuje, tudíž i my stále modernizujeme a to především pořizováním nových CNC strojů a kontinuálním školením našich pracovníků, abychom byli schopni vyrábět stále ve stejné nadstandardní kvalitě za přijatelné ceny.

Doprava, demontáž oken starých a jejich ekologická likvidace a montáž nových oken

Nekvalitní nebo nesprávně provedená montáž by mohla znehodnotit či omezit funkčnost vašich oken a dveří. Doporučujeme vám vždy využít profesionální montáž, kterou provádí naše montážní týmy. Kromě montáže vám po instalaci ukáží vše potřebné k ovládání a údržbě vašich oken Proplast. Navíc vám v takovém případě můžeme účtovat za služby i výrobky patnáctiprocentní sazbu DPH (v případě bytových prostor) a poskytnout záruku v délce 5-ti let. Samozřejmou součástí montáže je doprava oken a dveří na místo instalace. Doprava je zajišťována firemními vozy Proplast.

Běžná dodací lhůta je 4 týdny, pro speciality (speciální imitace dřev, posuvné, posuvně-skládací kování, zvláštní tvary) 6 – 8 týdnů.

Specifickou oblastí jsou výměny oken v panelových domech. Vedle dopravy vyrobených oken a dveří zajistíme také dopravu a ekologickou likvidaci demontovaných starých oken.

Veškeré montážní práce jsou prováděny výhradně našimi proškolenými montážníky, kteří mají dlouhodobou praxi. Díky pravidelnému školení a nastavenému systému dosahujeme vysokou kvalitu montáží. Součástí dodávky může být i osazení vnitřních plastových a venkovních hliníkových parapetů, žaluzií a dalšího příslušenství.

Záruční a pozáruční servis

Společnost Proplast, jako jeden z předních výrobců stavebních výplní v ČR nabízí záruční, ale i pozáruční servis. Naše jméno je spojeno s kvalitními výrobky, které mají nadstandardní životnost a spolehlivost. Servisní středisko se snaží v co nejkratších možných lhůtách odstranit záruční, ale i pozáruční problémy k Vaší plné spokojenosti.

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...