26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte
půjčovna nářadí

Půjčovna nářadí

půjčovna zahradní techniky

Půjčovna zahradní techniky

Objevil se Vám v domácnosti nějaký drobný technický defekt a nechcete si veškeré nářadí kupovat? Potřebujete zkulturnit zahradu a chybí vám některý zahradní pomocník? Naše půjčovna je Vám k dispozici!

V sortimentu půjčovny nářadí najdete nejen bourací techniku, nástroje pro řezání a vrtání betonu značky Milwaukee, HILTI, AEG, diamantové stavební stolové pily, vibrační jednosměrné desky a pěchy, úhlové brusky, ale i sekačky na trávu, vertikutátory, kultivátory, křovinořezy a ostatní zahradní techniku a nástroje na drobné domácí opravy.
Půjčovny nářadí často poskytují jednostranný sortiment zboží, ale naše půjčovna nářadí Vám nabízí mnoho užitečných technických pomocníků!
Půjčovna nářadí PROPLAST je přesně to, co Vaše stavba nebo dílna potřebuje!

Pravidla pro zapůjčení techniky

Nářadí a technika bude zapůjčena včetně příslušenství, jako jsou prodlužovací kabely 25m, hadice 3/4″ – 15 m apod. V případě vrácení neočištěného předmětu uhradí nájemce pronajímateli úhradu za vyčištění ve výši 80 Kč. Půjčovné motorových strojů nezahrnuje spotřebované palivo a olej. Půjčovné je zúčtováno v hotovosti (ze zaplacené zálohy jako doplatek / přeplatek) při vrácení nástroje/ nářadí.

Otevírací doba půjčovny :

Po – Pá od 7:30 – 15:30

Nářadí/techniku rezervujte na:

465 520 786 nebo 724 834 294.

Víkendem se rozumí zapůjčení od pátku 15:30 hod. do pondělí 7:30 hod. Při zapůjčení nářadí a techniky na více než 7 dní bude půjčovné stanoveno dle domluvy.

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...