26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte

Žaluzie vám zpřijemní pobyt v horkých dnech

Když se sluníčko „opře“ do oken, připadáte si jako ve skleníku… Snadná pomoc – pro zamezení nadměrného pronikání slunečního záření do vnitřních prostor jsou vhodné žaluzie. V nabídce příslušenství značky Proplast najdete interiérové horizontální žaluzie splňující moderní pojetí okna. Vzhledem k pečlivé skladbě výrobku a dokonale ukrytým upevňovacím konstrukcím, vytváří okno a žaluzie dokonalý soulad, jak vzhledový, tak funkční.

Vnitřní horizontální žaluzie

Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

Horizontální žaluzie

Vnitřní horizontální žaluzie – Max 25

Žaluzie MAX 25 představuje další krok ve vývoji řetízkově ovládaných žaluzií pro plastová okna a eurookna. Lamely jsou vytahovány pomocí textilní pásky a mechaniky umístěné v nosiči 25 x 25 mm. Tento nosič je překryt zaoblenou, elegantní hliníkovou lištou s možností výběru z devíti barev či dekorů imitace dřeva. Žaluzie díky své konstrukce umožňuje montáž do horní zasklívací lišty. Široké kusy tedy můžeme upevnit na více místech po celé délce nosiče, což jiné výrobky neumožňují. U této žaluzie je použita převodovka až od 3,5 m2. Žaluzie vykazuje bezkonkurenčně lehký chod.

Látkové žaluzie plisé

Moderním a elegantním prvkem jsou plisé látkové žaluzie, které dají vašemu onu nejen novou vlastnost ale i novou vizáž. Tento typ žaluzií je velmi efektivní ve své jednoduchosti ovládání, které uspokojí vaše potřeby zastínění interiéru. Materiálem pro stínění je speciální plisovaná látka, která je dodávána v celé škále barev, díky níž je snadné žaluzie sladit i vaším interiérem.

Textilní rolety

Textilní roletky prošly v posledních letech obrovským vývojem. Moderní materiály jak materiálu rolety, tak i mechanismu rolety daly tomuto tradičnímu prvku naprosto nové možnosti, o kterém je vhodné uvažovat při výběru zastínění. Montáž rolety může být provedena přímo na okno a je libovolné, zda máte plastová okna, euro okna, či dokonce střešního okna. V tomto případě mohou být uchyceny pevně ve vodících lištách a s krytým návinem. Standardní je i uchycení na zeď či strop, kde roleta může být volně visící.

Textilní roletky DEN / NOC

Novinkou jsou rolety, které umožňují vyšší prostupnost světla. Moderní materiály a technologie výroby přinesly novou možnost, která umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění.

Dřevěné žaluzie

Do moderních reprezentativních interiérů, kanceláří a společenských místností jsou skvělým doplňkem dřevěné žaluzie. Světlo pronikající přes tento tradiční materiál dává tomuto luxusnímu materiálu zvláštní nádech.

Vnitřní vertikální žaluzie

Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.

Vnitřní vertikální žaluzie – systém Blue Line

Systém Blue line je postaven na horním bílém nosiči z oboustranně lakovaného hliníku o rozměrech 46 x 25 mm. Tento typ může být vybaven látkami z obsáhlého vzorníku, které umožňují sladit žaluzii s každým interiérem. V nabídce je 68 barev a vzorů látek. Materiálem může být 100% polyester, směs polyesteru a bavlny, 100% skleněné vlákno, PVC nebo speciální reflexní látka do počítačových místností. Šířka látek u tohoto typu může být 127 mm nebo 89 mm. Ovládání, které je u tohoto systému možné v pěti variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem.

Vnitřní vertikální žaluzie – systém Blue Line PVC

Tento systém s plastovými lamelami využijete zejména tam, kde to vlastnosti klasických látkových žaluzií neumožňují. Jedná se například o prostory se zvýšenou vlhkostí či prašností. Tento typ je vybaven plastovými lamelami z obsáhlého vzorníku, které umožňují sladit žaluzii s každým interiérem. Šířka lamel u tohoto typu je 89 mm. Ovládání, které je u tohoto systému možné v pěti variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem.

Vertikální žaluzie

Zaslat poptávku

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...