Zaručeně česká okna – pomůže vám v orientaci mezi dodavateli

Proplast je certifikovanou firmou v programu Zaručeně česká okna

Proč vybírat dodavatele s tímto certifikátem?

Čas od času se na trhu objeví firma, která se vás snaží oslovit mimořádně levnou nabídkou oken a dveří. Mimořádně nízká cena ale není vždy tím správným argumentem, podle kterého bychom měli vybírat dodavatele oken nebo dveří crestor price. Zpravidla je tato sleva zaplacena v nekvalitním kování, nebo nekvalitním materiálu, z kterého jsou okna vyrobena.

S takovým zbožím, ale neobchoduje firma, která chce na trhu působit dlouhodobě. Náklady na servis by převýšili zisk, který je možné na oknech mít. Spíše jde o dovozce, který má možnost nakoupit okna někde v zahraničí a rychle prodá, rychle vydělá a servis nezajišťuje.

Řady napálených zákazníků, kteří po roce nebo dvou řeší problém, který vznikl nákupem za „mimořádně výhodných podmínek“ vedly ke vzniku Asociace českých výrobců otvorových výplní.

Firma Proplast je dodavatelem oken a dveří, který je prověřen jak svojí více jak 20 ti letou historií tak nyní i certifikátem ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA, který získávají pouze ti producenti a prodejci, kteří prokazatelně prodávají okna a dveře vyrobené v ČR.