26 let spolehlivý dodavatel oken a dveří volejte
Okna a dveře pro nás vyrábí Otherm

Zaslat poptávku

Zpracování poptávky je rychlé a nezávazné.

Kalkulace zdarma

Navštívit půjčovnu

Plastová okna

Plastová okna
Pravděpodobně i vy při výběru nových oken budete zvažovat plastová okna, která zajistí jak nároky na nízkou cenu, tak i požadavky pro pasivní dům.
více

Euro okna

Eurookna
Dřevěná euro okna využívají po staletí osvědčený materiál. Využitím nejnovějších technologií vznikají okna, která dodají vašemu domu jedinečnost.
více

Dřevo hliníková okna

Dřevohliníková okna
Dřevo hliníková okna spojují díky nejnovějším technologiím minimální nároky na údržbu s příjemným vzhledem dřeva v interiéru.
více

Vchodové dveře

Vchodové dveře
Vchodové dveře vybírejte pečlivě. Vezměte v úvahu rozdílné požadavky na dveře rodinného domu, nebo bytu. Tomu by měly odpovídat požadavky.
více

Balkonové dveře

Balkónové dveře
Balkonové dveře jsou spojnicí mezi interiérem a exteriérem. Pokud nemáte balkón, využijte francouzská okna, získáte tak více světla.
více

Interiérové dveře

Interiérové dveře
Interiérové dveře jsou součástí každého domu, bytu i kancelářské budovy. Nabízíme vám je v sedmi typových řadách, podívejte se které se vám líbí.
více

Parapety

Parapety
Parapety jsou důležitým prvkem, který dotváří dojem jak z exteriéru, tak i interiéru vašeho domu. Mohou určovat ráz celé stavby. Vyberte si…
více

Žaluzie

žaluzie
Horizontální žaluzie pro plastová okna nebo euro okna dobře zastíní. Vertikální žaluzie jsou moderním prvkem pro atypická okna, kanceláře, velké plochy.
více

Rolety

Rolety
Rolety mohou být nejenom stínícím, ale i bezpečnostním prvkem. Vybrat si můžete z několika různých konstrukčních řešení. Upozorníme vás na rozdíly.
více


půjčovna

Nejnovější články

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...